Uudised

Lisatud: 22.06.2016 puhkus

Lisatud: 28.09.2015 Oliivi lehed

Lisatud: 05.09.2014 Suur valik teed ja kohvi

Tere, täname et olete külastamas meie e-poodi!

Tänapäeval on tee ja kohvi joomine muutunud nii tavapäraseks, et tihti me ei märka mida sisaldab meie poolt valitud jook, ja kas ta toob meile midagi kasulikku.

Suures koguses tarbitav tee kindlasti mõjub ka tervisele, kuna inimese tervis otseselt sõltub vee tarbimisest ja selle puhtusest, siis ka tee või kohvi tarbimine võib mõjutada inimese tervist vähesel määral, tihti poodides saadaval olevad tooted on raske nimetada teeks või kohviks, või vähemalt öelda et nad on kvaliteetsed, isegi siis kui hind räägib teist.

Kvaliteetne ja maitsev tee koosneb täislehtedset mitte nende purust, kui ka tee aromatisaatorid peaksid olema naturaalsed, nagu kuivatatud puuviljade tükid, erinevad taimed ja marjad, mitte sisaldama nähtamatut keemiat.

Meie pakume teile alati naturaalseid ja kvaliteetseid tooteid, meie tootevalikust leiate tõeliselt orgaanilisi tooteid, nii teed kui ka kohvi, kui ka kõrgkvaliteetset teed mis on korjatud erinevatest maailma paikadest.

Kõik tooted on meil laos kohe olemas, kõik tellimused jõuavad teieni juba paari päevaga, et saaksite nautida naturaalset maitset nii pea kui võimalik!
Alati vastame teie küsimustele, kui teil on lisaküsimusi tellimise ja kohaletoimetamise kohta, võtke kindlasti ühendust meie klienditeenindusega e-posti või skype kaudu!

Soovime teile uusi ja häid maitseelamusi ja head tervist!
TeeKohv.ee Meeskond.